+48 535 876 760 kontakt@ontimago.pl

OnTimaGo

Solidność w standardzie

O nas

OnTimaGo to Agent firmy inwestycyjnej ( w skrócie AFI ).

Zgodnie z regulacjami prawnymi AFI jest uprawniony do wykonywania w imieniu i na rachunek firmy inwestycyjnej czynności pośrednictwa w zakresie działalności prowadzonej przez tę firmę inwestycyjną.

Uprawnienia agenta firmy inwestycyjnej:

– Podejmowanie działań mających na celu zawieranie lub realizację umów o świadczenie usług przez firmę inwestycyjną.

– Świadczenie doradztwa klientom lub potencjalnym klientom w zakresie usług i produktów oferowanych przez reprezentowaną firmę inwestycyjną.

– Przyjmowanie zleceń oraz odbieranie innych oświadczeń woli dla reprezentowanej firmy inwestycyjnej.

OnTimaGo jest agentem Ipopema Securities

OnTimaGo

W czym możemy pomóc ?

AUDYT finansów osobistych.

Oferujemy Ci bezpłatny i profesjonalny audyt posiadanych produktów finansowych. Uzyskasz dzięki temu informację co do tego czy dany produkt spełnia swoją rolę w twoim planie finansowym i ewentualnie o porównywalnych rozwiązaniach.

PLAN FINANSOWY

Obojętnie czy twój plan obejmuje szybką transakcję typu kup tanio sprzedaj drożej, czy też pomnożenie w dłuższym czasie kapitału do określonego poziomu, pomożemy ten plan określić i zrealizować

DOSTĘP DO INFORMACJI

Rynek finansowy jest o wiele bardziej bogaty niż wydaje się nawet dość doświadczonemu inwestorowi. Dzięki OnTimaGo dowiesz się o nowych, nietypowych czy rzadko oferowanych możliwościach inwestycyjnych.

DOSTĘP DO PRODUKTÓW

OnTimaGo to wyspecjalizowana w udostępnianiu klientom produktów rynku finansowego firma. Produkty oferowane prze nas są wyłącznie produkty będące zatwierdzone i pod kontrola Komisji Nadzoru Finansowego.

Masz pytania ?
Zadzwoń - +48 601 303603