+48 535 876 760 kontakt@ontimago.pl

OnTimaGo

Solidność w standardzie

Współpraca kariera

Jeśli jesteś dobry w tym co robisz, to zapewne masz grono zadowolonych klientów, z którymi masz dobre relacje. Współpraca z nami pozwoli je jeszcze bardziej wzmocnić.
Jeśli widzisz taką możliwość, zdobądź nowe kompetencje i zostań naszym reprezentantem. Jesteśmy przekonani, że nigdzie nie znajdziesz tak dobrej atmosfery, tak dobrych produktów i tak atrakcyjnych prowizji.

Współpracując z OnTimaGo otrzymasz niezbędne szkolenie i formalne umocowanie. Jeśli myślisz o porzuceniu swojego dotychczasowego zajęcia ( np pracy w banku ) i potrzebujesz pomocy w prowadzeniu własnego biznesu, otrzymasz od nas wsparcie. Pozbędziesz się pracy wg. tzw korporacyjnego ładu, planów, narzuconych produktów i klientów do obsługi spoza Twojego kręgu relacji.

Z drugiej strony, skoro jesteś dobry w tym co robisz, to nie zamierzasz porzucać swojego zajęcia lub obarczać się czymś nowym. Rozumiemy to. Każdy nowy temat, to nowa kompetencja, która na początku siłą rzeczy nie jest wysoka. Dość szybko mogłoby okazać się, że nadwyrężysz swoją opinię próbując sprzedawać nowy produkt w amatorski sposób. Ryzyko utraty dobrej relacji może nie być warte potencjalnej prowizji. Ponadto może okazać się, że rozproszenie uwagi na nowy obszar biznesowy, powoduje obniżenie wydajności w podstawowym źródle dochodu.

Jak więc bezpiecznie dla swoich finansów i bez ryzyka reputacyjnego odnieść wymierną korzyść z posiadanych dobrych relacji z klientami?

Rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z podobnymi  do Ciebie profesjonalistami, działającymi jednak z innym rodzajem produktu. Dla przykładu agent ubezpieczeniowy nie jest konkurencją dla agenta firmy inwestycyjnej.

Jeśli wykorzystasz swoją relację z klientem polecając usługę innego profesjonalisty, możesz liczyć na prowizję prospectingową. 

Współpraca dwóch profesjonalistów zawsze przynosi więcej korzyści, niż rywalizacja.

Jako AFI współpracujemy ze społecznością doradców klienta zamożnego „forPremium” –  na pewno znajdziesz tam kogoś z kim warto nawiązać współpracę.

Zapraszamy po niezależność.

Masz pytania ?
Zadzwoń - +48 601 303603